O nás

Spoločnosť NELL KAPITAL sme založili v roku 2013 v nadväznosti na predošlé niekoľko ročné fungovanie na živnosť. Nemohli sme si nevšimnúť narastajúci počet podnikateľov, ktorí sa, zvyčajne celkom bez úspechu, snažili vymáhať svoje neuhradené faktúry. Videli sme mnoho smutných osudov, skrachovaných firiem, rozpadnutých rodín, i existencií.

Cítili sme nutkanie založiť inštitúciu, ktorá by bola firmám, ktoré sa ocitnú v takejto situácii, nápomocná a pomohla im s vymáhaním ich neuhradených pohľadávok. V priebehu rokov sme získavali skúsenosti, dosahovali mnohé úspechy, pomáhali jednotlivcom i firmám s vymáhaním ich pohľadávok, získavali si tak ich dôveru, a na základe pozitívnych referencií našich spokojných klientov sme budovali dobré meno našej spoločnosti.

V súčasnosti môžeme povedať, že našimi rukami prešlo niekoľko stoviek klientov, ktorí, našťastie, riešili neuhradené pohľadávky len jednorazovo, máme však aj desiatky dlhoročných klientov, ktorí nám pravidelne zverujú vymáhanie svojich nezaplatených faktúr. Spolupracujeme tiež s mnohými obcami v rámci Slovenskej republiky.

V NELL KAPITAL sme vždy veľmi citlivo reagovali na požiadavky našich klientov, vďaka čomu v dnešnej dobe, ako jedni z mála na trhu, poskytujeme komplexné služby v rámci inkasa pohľadávok od mimosúdneho, cez súdne a exekučné vymáhanie pohľadávok, až po dobrovoľné dražby. Spolupracujeme s uznávanými a hodnovernými advokátmi, ktorí vždy stoja na vašej strane a sú pripravení Vám poradiť a pomôcť.

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na info@nellkapital.sk

alebo zavolať na 0948 189 369